На Донеччині переселенка, яка організувала “псевдовибори” в т.з. “ДНР”, отримала умовний строк


image
Фото: з відкритих джерел

Слов’янський суд звільнив від реального покарання переселенку, яка в листопаді 2018 року організовувала та проводила “псевдовибори” “голів та депутатів” самоназваної “ДНР”.

 

Суд вирішив, що через те, що жінка похилого віку розкаялася, вона може отримати 1 рік умовного строку.

За даними слідчих, на початку листопада 2018 року в Горлівці жінці запропонували посаду голови однієї з “дільничних виборчих комісій”. Вона погодилась на пропозицію та взялась за організацію “виборів очільника та депутатів” самоназваної “ДНР”. Її дільниця “№ 38” була розташована в приміщенні Горлівського ліцею №14 “Лідер”. Про це Вільне радіо дізналось з судової справи обвинуваченої.

У вироку також зазначено, що жінка зараз зареєстрована як переселенка у Слов’янську.

Суд встановив, що обвинувачена отримувала бюлетені, робила інструктаж своїм підлеглим в “ДВК”, а також консультувала “виборців”. За незаконну роботу на “псевдовиборах” жінка отримала заробітну плату 3250 російських рублів. Згідно з курсом НБУ станом на 5 квітня, це трохи більше ніж 1337 гривень.

В судовій справі не зазначено, як саме жінка приїхала на підконтрольну Уряду територію, та чи добровільно вона здалась правоохоронцям.

Суд виніс їй вирок за статтею “Посягання на територіальну цілісність” і вирішив посадити на 5 років за грати без конфіскації майна.

Однак, через те, що жінка похилого віку, пенсонерка, переселенка та ще й визнала свою провину, суд вирішив її помилувати та дав їй 1 рік умовного строку.

Нагадаємо,  11 листопада на непідконтрольній території проходили так звані “вибори” голів самопроголошених республік та депутатів.

СБУ повідомляла, що результати виборів попередньо були визначені, та їх інформація майже повністю співпала з підсумками.

Крім того, на Донеччині перед псевдовиборами з’являлись інформаційні плакати із попередженням, що участь в цих “виборах” — це держзрада і карається українським законом.

Також, у організаторки референдуму на Донеччині “відібрали” умовний строк та дали їй 5 реальних років за гратами. Прокуратура вирішила, що помилування суду через те, що жінка похилого віку, не є підставою для умовного строку.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: