Підтверджені випадки COVID-19 на 28.05.2020:

22 382

В Україні
(669 померли, 8439 одужали)

158

На підконтрольній Донеччині
(4 померли, 85 одужали)

469

На непідконтрольній Донеччині
(15 померли, 111 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

На Донеччині перевірять, наскільки доцільно витрачають на себе кошти міські ради, – Куць

Діана Шароді
2019-03-05 17:38

image
Фото: Вільне радіо

Сьогодні, 5 березня, на засіданні колегії Донецької обласної цивільної адміністрації, її очільник Олександр Куць заявив про нецільове використання фонду заробітної плати у Волноваській міській раді.

 

“12 бухгалтерів у Волноваській міській раді що роблять? Начальник відділу отримує, вибачте мене, 30 тисяч гривень на місяць! А робить аж один папірець на день, переносить з кабінету в кабінет! З 25 людей 17 на місці, решта – невідомо хто вони і де вони, а зарплату отримують всі по відомостям. Чи є якийсь здоровий глузд взагалі?, – зауважив очільник Донецької ОДА Олександр Куць.

За словами Куця такі собі “мертві душі” є й у волноваських дитсадках. З 250 працівників, де факто працюють 170. Він заявив, що такі обставини — прецедент, з яким треба боротися вже зараз.

Тож очільник області попросив розібратися в цій ситуації і “привести все до ладу”. Крім того, у зв’язку з цим посадовець оголосив перевірку всіх місцевих органів самоврядування на предмет нецільового використання державних грошей.

Зазначимо, у відповідь на запити Вільного радіо до органів місцевого самоврядування кількох міст Донецької області, ми отримали дані, що, наприклад, оплата працівників Слов’янської міської ради становить 57,8% від загального кошторису на 2019 рік. Витрати на утримання апарату міськради Часового яру складають 15% від міського бюджету. А виплати на утримання працівників ВЦА Торецька складають 2,2% від загального бюджету міста.

Нагадаємо, у Волновасі більше місяця не могли назначити голову ВЦА. Відповідний Указ Президента про створення ВЦА у Волновасі вийшов ще 17 січня.

27 лютого у Волновасі представили голову новоствореної військово-цивільної адміністрації. Він заявив, що всі працівники Волноваської міської ради залишаться з роботою. Їх переведуть на штатні посади в ВЦА.

Також читайте:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: