На Донеччині під час пологів померли жінка та її дитина. Це почала розслідувати прокуратура


image
Фото: Леся Ганжа

Минулого тижня в Авдіївці на столі в реанімації під час пологів загинули жінка та її дитина. У обох під час операції не вистачило кисню. Правоохоронці підозрюють, що трагедія сталась через халатність лікарів.

 

Як повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області, вагітна жінка приїхала в Авдіївську лікарню 21 березня.

Майбутня мама вирішила народжувати природним шляхом, однак під час пологів виникли проблеми. У жінки відбулась киснева недостатність, через що і відбувся набряк мозку. Через це жінка і загинула. Не вдалося врятувати і дитину.  

Наразі проводяться судові експертизи, щоб з’ясувати як саме померли жінка та її дитина. Після цього з’ясується, наскільки правильно працювали лікарі.

За цим фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею “Невиконання чи неналежне виконання медичним або фармацевтичним працівником своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило тяжкі наслідки для хворого, та якщо воно спричинило тяжкі наслідки неповнолітньому”.

Якщо правоохоронці знайдуть винного у смерті жінки та її дитини, йому загрожує до 5 років позбавлення можливості обіймати посаду лікаря або обмеження волі  до трьох років.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1633
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: