Підтверджені випадки COVID-19 на 27.05.2020:

21 905

В Україні
(658 померли, 7995 одужали)

155

На підконтрольній Донеччині
(4 померли, 66 одужали)

435

На непідконтрольній Донеччині
(14 померли, 108 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

На Донеччині почнуть робити операції на відкритому серці


image
Фото з вільних джерел

Незабаром у Донецькій області відкриється кардіохірургічний центр, де пацієнтам зможуть проводити складні операції на відкритому серці. Раніше люди з тяжкими захворюваннями серця мали звертатися за допомогою до інших центрів України.

 

Про це повідомляють на сторінці Донецького обласного центру кардіо- та рентгенендоваскулярної хірургії у Facebook.

“У найближчі тижні відкриється сучасний і високотехнологічний операційний та реанімаційний блоки з сучасною лабораторією та можливістю проведення операцій на відкритому серці”,  – йдеться на сторінці кардіоцентру.

Додається, що підготовка до відкриття центру знаходиться на завершальному етапі.

“Ремонт на фінальних стадіях, працівники Центру пройшли стажування у провідних кардіохірургічних клініках України та Польщі, обладнання закуплене та чекає на свій час”,  – зазначається у публікації.

На сторінці повідомляють, що зовсім скоро пацієнти, які потребують операції з використанням апарату штучного кровообігу зможуть отримати їх на Донеччині.

За інформацією на сторінці Донецького обласного центру кардіохірургії, зараз у ньому виконують малоінвазивні (з мінімальним втручанням) операції на серці та периферійних судинах. Центр працює в Краматорську з 2016 року.

Зазначимо, у 2018 році був підписаний меморандум про співпрацю Донецької та Луганської областей у сфері кардіохірургії. Це дозволило надавати допомогу пацієнтам з Луганщини.

“Рубіжне, Сєвєродонецьк, Лисичанськ знаходяться на відстані не більше 2 годин їзди до Обласного Центру кардіо  та рентгенваскулярної хірургії у Краматорську, адже саме відстань і час у дорозі грають ключову роль у наданні кардіохірургічної допомоги даній категорії пацієнтів”,  – повідомляють на сторінці.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: