На Донеччині понад 10 з половиною тисяч людей зареєструвалися на пробне ЗНО


image
Фото з відкритих джерел

У березні по всій Україні проходитимуть пробні ЗНО. У Донецькій області на пробне тестування записалися більш як 10 з половиною тисяч учасників.

 

Про це повідомляють у прес-службі Донецької облдержадміністрації.

Як зазначається, пробне тестування допоможе учасникам оцінити рівень своїх знань, правильно розрахувати час та психологічно налаштуватися на майбутнє складання тестів. Щоб перевірити себе та підготуватися до основної сесії ЗНО, на пробне тестування записалися 10 тисяч 793 учасники.

Найбільш популярними тестами пробного ЗНО традиційно виявились українська мова та література, математика, історія України та англійська мова. Саме ці предмети необхідні для вступу у більшість вишів.

У Донецькій облдержадміністрації нагадують, що пробне тестування з української мови й літератури буде проходити 21 березня. А через тиждень, 28 березня, відбудеться пробне ЗНО з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також іноземних мов.

Точну інформацію про час і місце складання пробного ЗНО та його результати оприлюднять на інформаційних сторінках, які створять до 2 березня.

У прес-службі ДонОДА додають, що тим, хто з поважних причин не зміг прибути на тестування, протягом трьох днів доставлять примірник тестового зошита. Його надішлють за адресою, вказаною в запрошенні. Однак гроші, які учасник сплатив за пробне ЗНО, назад не повернуть.

Нагадаємо, реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні стартувала 3 лютого. Цього року потенціальна кількість учасників ЗНО, які закінчують школи або коледжі — 346 тисяч учнів.  Ми підготували матеріал з усією необхідною інформацією для абітурієнтів, які складатимуть тестування вже цього року.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: