На Донеччині учасникам АТО та ООС нададуть більше двох тисяч земельних ділянок, — Куць


image
Фото з відкритих джерел

З лютого 2016 року учасникам бойових дій, які проживають в Донецькій області, виділили 2111 дозволів на розроблення проектів землеустрою. Три з них віддали для садівництва, решту — для сільського господарства. 664 земельні ділянки вже знаходяться у власності військовослужбовців.

 

Про це на своїй сторінці у Facebook написав очільник Донецької області Олександр Куць. Найбільшу кількість земельних ділянок надали у Лиманському (331 загальною площею 657,8072 га), Мангушському (288 на 552,24 га), Нікольському (263 на 521,7833 га) та Великоновоселківському районах (246 на 440 га).

Для тих, хто ще не скористався правом на отримання землі, на сайті Держгеокадастру є покрокова інструкція як це зробити.

Нагадаємо, що згідно зі статтею 121 Земельного Кодексу України, з досягненням 18-ти років кожен громадянин України може безкоштовно отримати п’ять ділянок землі. В цілому можна безкоштовно приватизувати 2,28 га.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: