Підтверджені випадки COVID-19 на 11.07.2020:

52 843

В Україні
(1372 померли, 25661 одужав)

758

На підконтрольній Донеччині
(10 померли, 271 одужав)

1360

На непідконтрольній Донеччині
(79 померли, 618 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА
image

На Донеччині виборцю з інвалідністю довелось чекати, щоб його занесли на дільницю на руках (ВІДЕО)

|
31 Березня 2019

На одній з дільниць Бахмута виборець не міг потрапити в приміщення для голосування через заблокований пандус. Тож чоловіку довелось чекати помічників, щоб його занесли по сходах. Такий випадок трапився на одній з дільниць вже через годину з початку виборів.

 

Так, мешканець Бахмута Валерій, який пересувається на інвалідному візку прийшов на дільницю в центральну лікарню. Однак, за його словами, йому довелось чекати близько 10 хвилин, щоб проголосувати. В будівлі є пандус, але доступ до нього заблоковано.

“Як я сюди заїду? Я по цим вказівкам поїхав, там зачинено. Я ручку посмикав, спробував відкрити”, — розповів Вільному радіо мешканець Бахмута, який дістався до дільниці на інвалідному візку Валерій.

“Я розповім, чому так вийшло. В будівлі, де дільниця, дві організації. Первинна лікарня та вторинна. Те приміщення, де знаходиться пандус, це лікарня вторинної допомоги. Вони зачинили та пішли. На їхнє рішення забрати ключі від входу ми вплинути ніяк не можемо”, — розповів Вільному радіо вже голова виборчої дільниці Костянтин Шабалін.

Потрапити на дільницю Валерію допомогли. Працівники лікарні та ще кілька чоловіків допомогли підняти Валерія сходами.

В Бахмуті на виборчий дільниці не було пандусів

На одній з дільниць Бахмута виборець не міг потрапити в приміщення для голосування через заблокований пандус. Тож чоловіку довелось чекати помічників, щоб його занесли по сходах. Такий випадок трапився на одній з дільниць вже через годину з початку виборів.Читайте також: https://freeradio.com.ua/na-donechchini-viborcju-z-invalidnistju-dovelos-chekati-shhob-jogo-zanesli-na-dilnicju-na-rukah/#вибори2019 #вибори #ООС #Донеччина #доступність #пандус #інклюзія #людизінвалідністю #Бахмут

Gepostet von Вільне радіо am Sonntag, 31. März 2019

Зазначимо, виборці з інвалідністю можуть голосувати вдома. Але жоден закон не зобов’язує їх до цього. Тож дільниці мають бути облаштовані пандусами.

Нагадаємо, за кілька днів до виборів ми робили великий фотоаудит кожної дільниці в Бахмуті, щоб перевірити доступність для всіх виборців. Виявилось, що з 38 дільниць, облаштовані пандусами лише 12.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: