Підтверджені випадки COVID-19 на 25.05.2020:

21245

В Україні
(623 померли, 7234 одужали)

148

На підконтрольній Донеччині
(4 померли, 62 одужали)

385

На непідконтрольній Донеччині
(11 померли, 102 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

На Донеччині відкрили центр розвитку для людей похилого віку та людей з інвалідністю


image
Фото: Бахмутська РДА

Такий соціальний об’єкт з’явився в місті Світлодарськ. Там самотні люди похилого віку або з інвалідністю можуть розвинути свої творчі здібності, підтримати свій фізичний стан та поспілкуватись.

 

Цей центр — філія Бахмутського районного територіального центру, яка опікується самотніми літніми людьми та людьми з інвалідністю.

За кошти Бахмутської райдержадміністрації та гуманітарної місії “Проліска” для цього відділення придбали тренажери, меблі, медичний інвентар та оргтехніку.

“Надаємо соціальні послуги, медичну фізкультуру. У нас є тренажери, на яких займаються люди похилого віку. Комп’ютерний зал у нас є”, — розповіла Вільному радіо директор відділення денного перебування у м. Світлодарськ Ольга  Кувикіна.

Вона додала, що в відділенні є гурток хорового співу, прикладного мистецтва. Всі послуги повністю безкоштовні.

Таким чином, самотні люди похилого віку та люди з інвалідністю можуть звернутись за адресою м. Світлодарськ будинок 16. Відділення денного перебування працює з 8:00 до 17:00 з понеділка по п’ятницю, перерва з 12:00 — 13:00.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: