Підтверджені випадки COVID-19 на 30.05.2020:

23 204

В Україні
(696 померли, 9311 одужали)

160

На підконтрольній Донеччині
(4 померли, 90 одужали)

532

На непідконтрольній Донеччині
(18 померли, 134 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

На Донеччині відкрили клуб української мови для дорослих


image
Фото: телеканал Орбіта

У Добропіллі, що в Донецькій області, з’явився неофіційний клуб української мови. Там всі охочі можуть безкоштовно вдосконалити свої знання державної мови.

 

Про це Вільному радіо розповіли в Добропільській міській бібліотеці.

“Це не курси з української мови, а розмовний клуб з української мови. Ми не навчаємо. Наша мета: спілкуватись українською і вдосконалювати мовну українську”, — розповіла Вільному радіо співробітниця Добропільської бібліотеки Ірина Козачук.

Вона каже, що ідея створити такий клуб зародилась ще з звичайних постів у Facebook.

“Ми започаткували таку ініціативу — раз на тиждень робимо пост “Як правильно вивчати українську” з хештегом #вивчайукраїнську на сторінці Добропільської бібліотеки. І під цими постами почали з’являтися коментарі із запитаннями куди приходити і де навчатися. Тому було вирішено що будемо спілкуватися в офлайн”,  — додала Ірина Козачук.

У вівторок 3 вересня бібліотекарі організували першу зустріч. Тоді прийшло до клубу 6 людей. Вони спілкувались для практики, а також додатково вивчали правила з допомогою різних книжок та підручників. 

Є в них таке правило, що в клубі можна розмовляти лише українською. Інші мови залишаються за дверима.

З першої зустрічі бібліотекарі і місцеві прийшли до висновку, що такі зустрічі вони проводитимуть кожного вівторка з 17:00 до 18:00. Участь в клубі повністю безкоштовна, а прийти може будь-який дорослий, якщо хоче підвищити рівень знань своєї рідної мови.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: