На Донеччині викрили чиновницю, яка вимагала гроші за оформлення документів на землю


image
Фото: Прокуратура Донецької області

30 липня в Краматорську затримали першого заступника головного управління Держгеокадастру на Донеччині. Посадовиця за гроші допомагала оформити власність на земельні ділянки.

 

Правоохоронці затримали чиновницю, яка вимагала у 35-річного чоловіка 1200 доларів США. За ці кошти вона обіцяла погодити документацію пов’язану з оформленням власності на земельні ділянки. Жінку затримали на гарячому під час отримання хабара. Про це повідомляє прокуратура Донецької області.

За даними слідчих, хабарницею була перший заступник Головного управління Держгеокадастру в Донецькій області. За даними декларацій, а також офіційного сайту установи, цю посаду обіймає Юлія Полівода.

(Фото: Сайт ГУ Держгеокадастру Донецької області. Перший заступник управління Юлія Полівода)

 

З 2006 року жінка працює в установах землеустрою. З 2015 року вона стала начальником відділу землеустрою Держгеокадастру в Донецькій області, та з 2017 року Полівода стала першим заступником цього управління.

Розслідуванням та затриманням жінки займались прокуратура Донецької області та слідчі управління захисту економіки національної поліції Донеччини.

На Донеччині викрили чиновницю, яка вимагала гроші за оформлення документів на землю

(Фото: Прокуратура Донецької області. Затримання чиновниці на хабарі)

 

Правоохоронці інкримінують жінці статтю “Одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди”, максимальна санкція якої передбачає до 10 років тюрми.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: