image

На Донеччині з’явився ще один інклюзивний центр

|
13 Грудня 2018

У Костянтинівці 12 грудня відкрили інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими потребами віком від 2 до 18 років. Їм надаватимуть психолого-педагогічну допомогу абсолютно безкоштовно.

 

Подали заяви на заняття в інклюзивному центрі вже 22 дитини. Про це повідомляє UA: Донбас.

“В основному до нас приходять діти з проблемами в когнітивній та в емоційно-вольовій сфері, тому робота буде проводитися індивідуально з мого боку, як з боку психолога. Допомога надається і батькам, тому що це дуже  важливо.” – розповіла журналістам психолог інклюзивно-ресурсного центру Світлана Косцова.

Обладнали все не лише для занять. Також для дітей встановили пандус та пристосовані туалети.

На ремонт будівлі виділили 700 тисяч гривень з міського бюджету, а ще 190 тисяч виділила держава для купівлі обладнання. Центр зайняв одне крило дитячого садочка “Топольок”.

Заняття в центрі розпочалися вже сьогодні, 13 грудня, і триватимуть з 8:00 до 17:00.

 

Нагадаємо, наприкінці вересня у Бахмуті з’явився центр для навчання дітей з інвалідністю. Це один з перших інклюзивно-ресурсних центрів на Донеччині. Його відкрили на базі загальноосвітньої школи №2. Там діти можуть отримати середню освіту. В інклюзивному центрі проводять комплексну оцінку освітніх потреб дитини, надають послуги психолога та допомагають у розвитку дітей з особливими освітніми потребами.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: