На Донеччині закрили справу чиновника, якого підозрюють у корупції, через помилки в протоколі


image
Фото: Вільне радіо/Олександр Червоненко

Артемівський міськрайонний суд закрив справу про адміністративне правопорушення одного з депутатів Бахмутської райради. Суддя зазначив, що протокол, який складав правоохоронець, не є корректним. Поліцейський в офіційному документі неправильно вказав ім’я чиновника, та не вказав конкретні обставини порушення.

 

Артемівський міськрайонний суд вирішив закрити справу депутата Бахмутської райради Івана Рибалка. Про це Вільному радіо стало відомо з ухвали, що є в розпорядженні журналістів.

Суддя пояснив це тим, що направлений до суду протокол складений некоректно та має багато помилок. А саме: вказані неправильні ініціали підозрюваного та не існуючий суд.

З Депутата Бахмутськоъ районноъ ради, якого пыдозрювали у корупції зн'яли усі звинувачення

Також, суддя заявив, що працівники Управління захисту економіки не зібрали достатньо доказів, а склали протокол грунтуючись лише на припущеннях.

З Депутата Бахмутськоъ районноъ ради, якого пыдозрювали у корупції зн'яли усі звинувачення

Таким чином суд постановив закрити адміністративну справу. У прокуратури є ще кілька днів на те, щоб подати апеляцію.  

Нагадаємо, до Бахмутської районної ради прийшли правоохоронці, щоб скласти протокол про адміністративне правопорушення стосовно Рибалка-старшого, який незаконно передав в оренду приміщення комунального підприємства своєму сину. Крім того, його сину Роману Рибалку оголосили про підозру у складанні та видачі офіційних документів, через які держава сильно переплатила його фірмі.  Пізніше йому  обрали запобіжний захід.

Також читайте:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: