На Донеччині запланували масштабні 2-денні навчання. Людей просять брати з собою документи або залишатись вдома


image
Фото: з відкритих джерел

В Краматорську пройдуть навчання з протидії терористичним та диверсійним загрозам. Тому в разі потреби вийти на вулицю 31 жовтня та 1 листопада, необхідно мати при собі паспорт або будь-який документ, підтверджуючий особу.

 

Які саме будуть проводитися заходи, в прес-центрі розповідати відмовляються. Кажуть що це військова таємниця. Але як додав Олександр Ступун, проблем з роботою соціальних об’єктів (дитсадочків, шкіл, лікарень) не буде.

Також не варто хвилюватися і людям, які йтимуть на роботу. Мешканцям необхідно лише буде мати при собі будь-який документ, який може підтвердити особу людини.

“Як повідомив командувач штабу ООС, це планові навчання”, — розповів Вільному радіо, прес-секретар штабу ООС Олександр Ступун.

https://www.facebook.com/pressjfo.news/photos/a.364697644022858/482668712225750/?type=3&__xts__%5B0%5D=68.ARCcRuteGs1t0LrUaf734jNunl7lu6gHYknmIEkjVB-qwsFHKXqdMvf4hJRbOFur7JWlZKZbz1Ef67xfMV2Q55O8vbMPThXA6_MYKQKIEVixHFoFxOoV5WE15Jov3d1dFhJJNKcu9uZ5Ic0DF9BsoDGRsv2Y0Va2h_kfZscSL5dq9MSCWpYBM4b78sayNPhWHYIQoHn2RkF_VpFrnmf-8Dvk&__tn__=-R

Нагадаємо, що за минулі вихідні, в зоні ООС під час бойових сутичок загинув один військовослужбовець ЗСУ, ще один отримав поранення. Всього за вихідні окупанти відкривали вогонь по українських військових 34 рази.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: