На Донеччині засудили самоназвану “суддю “Верховного суду “ДНР” на 10 років


image
Фото: з відкритих джерел

Димитровський суд Донецької області визнав винною суддю з Макіївки, яка перейшла на бік бойовиків. Наразі вона продовжує свою судову кар’єру в самоназваному  “Верховному суді “ДНР”.

 

За даними слідства, засуджена в 2011 році обіймала посаду судді Апеляційного суду Донецької області. Її призначили постановою Верховної Ради “Про обрання суддів” на безстроковий термін. Однак коли у 2014 році на Донбасі розгорнули свою діяльність бойовики терористичної організації “ДНР”, вона перейшла на їх бік.

Про це йдеться в судовій справі жінки:

“У свою чергу звинувачена будучи громадянкою України, діючою суддею апеляційного суду Донецької області, маючи вищу юридичну освіту, розуміючи, що вищевказані нормативні документи є незаконними, оскільки явно прийняті всупереч Конституції України та чинному законодавству України, після захоплення м.Донецька Донецької області членами незаконної терористичної організації “ДНР”, розуміючи протиправний характер своїх дій, вона  обійняла посаду “судді Верховного суду “ДНР” та стала виконувати посадові обов’язки”.

Слідчі зібрали докази з відкритих джерел в інтернеті. Вони повідомили, що зараз їх підозрювана обіймає посаду “Заступника голови Верховного суду “ДНР”. Тож, жінку заочно засудили за статтею “Створення терористичної групи чи терористичної організації”. Тобто, коли вона з’явиться на підконтрольній Україні території, її чекають 10 років позбавлення волі та конфіскація майна.

Український суд засудив суддю з "ДНР"

На сайті так званого “Верховного суду “ДНР”, можна дізнатись, що посаду, як в засудженої, займає Юлія Безрученко.

Український суд засудив суддю з "ДНР"

Нагадаємо, 4 березня на бік українських військових перейшла одна з командирів бойовиків т.з. “ДНР” з великим досьє на російських найманців. Ми дізнались в СБУ, що жінка фігурує в одній із кримінальних справ.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: