На Донеччині засудили заступника голови ВЦА за отримання хабара. Він продовжує працювати


image
Фото з відкритих джерел

Дзержинський міський суд виніс вирок заступнику керівника Торецької ВЦА. Слідчі змогли переконати суддю, що посадовець вимагав у підприємця хабара. 5 тисяч гривень  можуть коштувати чиновнику 5 років позбавлення волі. Рішення будуть оскаржувати. 

 

Відповідно до вироку суду, заступник голови Торецької ВЦА вимагав гроші у місцевого підприємця, який хотів законним шляхом орендувати приміщення. Про це Вільному радіо стало відомо з відкритого реєстру судових рішень.

Фото: Сергій Винник, Фейсбук
Фото: Сергій Винник, Фейсбук

Слідство встановило, що наприкінці 2017 року до Торецької ВЦА звернувся місцевий підприємець, директор ТОВ “Промекоресурс”, щоб орендувати нежитлові приміщення. Там він планував проводити роботи по збиранню вторинної сировини в м. Торецьк. За цією послугою — орендою, підприємець звернувся до заступника голови Торецької ВЦА. Згідно з відкритими даними та відомостями з порталу Судова влада, цю посаду обіймає Сергій Винник.

А підприємець, який хотів орендувати приміщення — Юрій Андрієнко.

Слідчі стверджують: заступник керівника Торецької ВЦА Сергій Винник натякнув, що за договір про оренду потрібно заплатити 5 тисяч гривень. Підприємець дав ці гроші та звернувся до військової прокуратури в Краматорську, куди написав заяву.

Сам обвинувачений чиновник від дачі будь-яких показань на судовому засіданні — відмовився. В коментарі Вільному радіо заявив: 

“Моя позиція — це була провокація правоохоронних органів. Навіщо? Я можу лише здогадуватись. Я не погоджуюся з тими діями, які виконували правоохоронні органи”, — сказав Винник. 

Дзержинський міський суд 13 серпня визнав чоловіка винним і присудив йому 5 років позбавлення волі з конфіскацією набутого майна, а також позбавлення права обіймати певні посади на 2 роки.

Сергій Винник наразі знаходиться на роботі, в будівлі ВЦА. 

В суді пояснили, що до вироку Виннику був на свободі під особисте зобов’язання, тому його і не затримали.

“Його не було затримано. Ще може бути апеляційне провадження. Можливо, вони будуть оскаржувати цей вирок”, — пояснив в.о. прес-секретаря Дзержинського міського суду Сергій Ільїчов.

Оскаржити вирок в Донецькому апеляційному суді можна протягом 30 днів з моменту оголошення вироку. За словами Сергія Винника, судові тяжби для нього ще тривають. 

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: