На Донеччині понад 350 людей очікують результатів своїх аналізів на COVID-19


image
Фото: з відкритих джерел

За 12 травня в Донецькій області  провели 108 лабораторних тестів на коронавірус. А в черзі ще кілька сотень зразків.  

 

Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації на своїй сторінці у Facebook.

В департаменті зазначають, що станом на вечір 12 травня медики відправили на дослідження аналізи 367 жителів Донецької області. 

Проте, в лабораторіях області за раз можуть досліджувати обмежену кількість зразків. Тож, згідно зі статистикою, за добу в області отримують результати від 20 до 108 аналізів.

Нагадаємо, через перенавантаженість у Слов’янській обласній лабораторії більш ніж тижнева черга для перевірки тестів на коронавірус, які надходять з різних міст. Тож, щоб швидше перевірити тих, хто контактував з померлим хворим на COVID-19 у Бахмутській громаді, ПЛР-зразки везли до столиці. Тому, на Донеччині лабораторно перевіряють на коронавірус поки в рази менше людей, ніж в інших регіонах. Гірша ситуація  тестуванням тільки на Луганщині.

Для довідки:
Метод полімеразної ланцюгової реакції, або ПЛР, – це один з найточніших способів виявлення COVID-19. Під час дослідження шляхом ПЛР медики використовують особливі ферменти, які багато разів копіюють фрагменти ДНК та РНК збудників хвороби, якщо вони є у зразку біоматеріалу. ПЛР-тест точно виявляє інфекцію, в той час як експрес-тест може показати наявність антитіл лише після 5 днів хвороби.

Читайте також:

Всі матеріали за темою читайте тут

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: