На Донеччині — понад тисяча хворих на COVID-19 за день
Загалом у регіонах минулого дня зареєстрували майже 19 тисяч нових пацієнтів. За цим показником Україна перебуває на 2 місці серед усіх країн світу.
Коронавірус діагностували ще 57 дітям та 31 медику з Донеччини
Напередодні діагноз COVID-19 отримали 1 040 мешканців підконтрольної частини Донецької області, повідомляє голова ДонОДА Павло Кириленко. Такий показник — п’ятий по країні.
Водночас одужали 230 людей.
Померли ще 6 хворих, які не впоралися з ускладненнями вірусу.
Нині в лікарнях на підконтрольній території Донеччини лежать 2,6 тисячі людей. Ще понад 11 тисяч пацієнтів лікуються вдома.
За темпами вакцинації проти коронавірусу регіон посідає передостаннє місце по всій Україні: щепилися близько 8% населення. Гірша ситуація лише на Луганщині.
Донеччина та ще 4 області перебувають у “червоній” зоні карантину. З обмеженнями, які діють з 18 жовтня, можна ознайомитись тут.
В ОРДО за день зареєстрували 83 померлих з коронавірусом
У вівторок на тимчасово непідконтрольній частині Донеччини виявили ще 764 хворих на COVID-19. Такі дані наводять у т.з. “Мінздраві ДНР”.
Також в ОРДО зареєстрували ще 373 пацієнти з пневмонією, яка зазвичай супроводжує тяжкі випадки коронавірусу.
Одужали за день 660 людей, а померли 83.
Від ускладнень вірусу продовжують лікуватися 12,3 тисячі мешканців псевдореспубліки.
Ще понад 5 тисяч українців поклали у “ковідні” відділення
Минулого дня українські лабораторії повідомили про 18 912 нових інфікованих. Серед них є 1 447 дітей та 435 медпрацівників.
У лікарні поклали 5 468 людей, а одужали 7 605 пацієнтів.
За день в Україні зареєстрували ще 495 померлих від ускладнень вірусу.
Наразі від COVID-19 продовжують лікуватися понад 272 тисячі українців.
Зазначимо, за даними статистичного ресурсу Worldometer Україна продовжує посідати 2 місце серед усіх країн світу за кількістю нових хворих та померлих. Вищі показники лише в Росії.
Додамо, до загальноукраїнської статистики не вносять дані з тимчасово окупованої частини Донбасу та Криму, адже цифри звідти можуть бути недостовірними.
Вакцинація проти COVID-19 по регіонах України
Читайте також:
Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.