На Донеччині працівниці “Укрпошти”, яка забирала собі грошові перекази, дали умовний строк


image
Ілюстративне фото: з відкритих джерел

У Слов’янську винесли вирок колишній працівниці пошти, яка забирала собі гроші, які відправляли люди один до одного. В системі переказу вона змінювала данні отримувача грошових переказів.

 

Про це журналістам Вільного радіо стало відомо з рішення Слов’янського міськрайонного суду Донецької області на порталі ЄДРСР.

Зазначається, що 5 липня 2018 року мешканку Слов’янська Тетяну прийняли на роботу оператором поштового зв’язку “Укрпошти”. В її обов’язки входили прийняття та виплати поштових переказів, пенсій та соціальної допомоги.

Вже через кілька місяців роботи жінка вирішила “підзаробити”. Протягом жовтня та листопада вона прийняла грошові перекази від 9 різних людей, але в автоматичну систему “Переказ” вказала інші відомості про отримувача. Так, за даними слідчих вона “розбагатіла” на 47 тисяч гривень, які витратила на свої потреби.

В суді Тетяна повністю визнала свою провину та підтвердила, що дійсно забирала гроші з переказів собі. Але причини в судовому рішенні не зазначають.

Суд визнав її винною, дав 2 роки умовного строку та на 3 роки заборонив працювати на посадах, де жінка матиме доступ до грошей фірми, в яку влаштується. Жінка також має виплатити 40 тисяч гривень за судові експертизи. Гроші, які вона вкрала на роботі та моральну компенсацію 78 тисяч “Укрпошта” має стягувати вже після рішення суду за окремим позовом. Станом на 10 серпня таких рішень журналісти Вільного радіо не знайшли.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: