На Донеччині відкриють ще 4 комунальні лабораторії, де тестуватимуть на COVID-19


image
Фото: Kena Betancur/Getty Images

Невдовзі у 4 містах регіону запрацюють нові комунальні лабораторії, в яких проводитимуть ПЛР-дослідження на наявність коронавірусу. Одна із них – у Бахмуті. Роботи з облаштування можуть завершити вже у лютому.

 

Про це журналісту Вільного радіо повідомив начальник відділу стратегічного розвитку департаменту охорони здоров’я ДонОДА Олександр Педенко під час брифінгу.

“Відкриття планується на 2-й квартал 2021 року. Лабораторії будуть розташовуватися у Мирнограді, Покровську, Краматорську і Бахмуті”, – розповів посадовець.

Ми вже писали про майбутнє відкриття лабораторії у Бахмуті. За повідомленням місцевої влади, на будівництво та закупівлю обладнання передбачили 3,5 млн грн.

Тоді орієнтовних термінів завершення робіт у Бахмутському управлінні охорони здоров’я не називали – лише відштовхувалися від початку 2021 року. Але тепер стало відомо, що лабораторію можуть відкрити вже через місяць.

“Треба доробити ремонт, підняти обладнання, воно важке. Медсестри мають пройти навчання. Тому, я думаю, відкриємо не раніше лютого”, – розповіла Вільному радіо начальниця Бахмутського управління охорони здоров’я Олена Миронова.

Нова лабораторія буде розташована на території дитячої лікарні. До неї вестиме окремий вхід.

Читайте також:

Всі матеріали за темою читайте тут

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: