На Донеччині закидали фарбою борди із побажанням миру від Сивоха


image
Фото: Вільне радіо

Напередодні Нового року в деяких містах Донеччини з’явилися білборди із рекламою Національної платформи примирення та єдності й обличчям скандального очільника цієї платформи — ексрадником РНБО і коміком Сергієм Сивохою.  Деякі борди закидали фарбою.

Передісторія. Ще на початку 2020 року президент України Володимир Зеленський анонсував запуск діалогової платформи, до якої хотіли залучити мешканців окупованих територій та переселенців. 

Ідея платформи — зробити майданчик для обговорень між жителями Донбасу та миротворцями. Цю діалогову Національну платформу примирення і єдності взявся організовувати актор,  комік і тодішній радник секретаря РНБО Сергій Сивохо. У своїх заявах він говорив, що на Донбасі начебто “внутрішній конфлікт”.

Остаточно презентацію діалогової платформи  запланували на 12 березня. Але її зірвали члени Національного корпусу. Вони були обурені заявами Сивохи про “внутрішній конфлікт” на Донбасі, а також зазначали, що ця діалогова платформа — начебто “спосіб налагодити діалог з представниками окупаційних адміністрацій”. 

Трохи згодом Сергія Сивоху звільнили з посади радника секретаря РНБО, а ідея “примирення” зникла з інформаційного поля на певний час.

Згодом діалогова платформа “відродилася”. Вперше з весни вістка про діалогову платформу з’явилась на Донеччині. Журналісти Вільного радіо на початку грудня помітили на білбордах в Бахмуті привітання Сергія Сивохи до Нового року зі словами “Миру нам у новому році” і логотипом “Національної платформи примирення та єдності”.

На Донеччині закидали фарбою борди із побажанням миру від Сивоха

(Фото: Вільне радіо)

Згодом у Telegram-каналі KlymenkoTime повідомили, що деякі білборди вже зіпсували фарбою.

На Донеччині закидали фарбою борди із побажанням миру від Сивоха

(Фото: Кліменко Тайм)

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: