На конкурсі пам’яті Степана Чубенка визначать кращих юних журналістів

Наталя Жукова
2020-01-21 16:05

image
Фото з відкритих джерел

На конкурс “Юний Самовидець” приймають раніше не опубліковані роботи українською мовою від журналістів шкільних видань з усієї України. Найкращі роботи опублікують, автори отримають грошові призи.

Конкурс анонсували на сторінці у Facebook. Його проводять вдруге. Він присвячений  пам’яті 16-річного хлопця з Краматорська, якого в 2014 році за проукраїнську позицію жорстоко вбили в Донецьку бойовики. Членом журі є мати Степана, вчителька російської мови та літератури Сталіна Чубенко. 

Конкурс проводять, щоб розвивати дитячу творчість та залучити дітей до обговорення суспільно важливих тем. Мета — дати журналістам-початківцям висловитися у жанрі художнього репортажу та проявити свою громадянську позицію.  

Як зазначають організатори, тема цьогорічного конкурсу  — “Поза рамками”. Автором може стати будь-який учень 1-11 класів, який написав свій твір самостійно, спираючись на власний досвід. “Важливим елементом є влучні описи та живі діалоги з героями обраної теми. Оповідь має бути не сухою газетною, а саме художньою”  — зазначають організатори конкурсу.

Роботи обсягом до 20 тис. знаків приймають до 15 лютого 2020. Щоб взяти участь в конкурсі, потрібно заповнити цю форму.

 Автори трьох найкращих робіт отримають грошові премії по 1 000 грн, 700 грн. та 500 грн., їх запросять на Книжковий Арсенал. Також, десять кращих репортажів опублікують в збірці видавництва “Темпора”, яке є організатором конкурсу.

 

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: