На КПВВ бойовиків можуть з’явитись електронні перепустки через блокпости, — Міноборони


image
Фото: з відкритих джерел

Представник Міноборони України Максим Праута під час брифінгу розповів, що бойовики посилюють контроль переміщень громадян по окупованій території.

 

За даними Головного управління розвідки Міністерства оборони, російська сторона планує облаштувати усі пункти в’їзду та виїзду на непідконтрольній території централізованою електронною системою обліку та видачу електроних перепусток місцевим жителям.

Завдяки впровадженню електронного режиму перетину блокпостів командування РФ, зокрема, намагається забезпечити розшук і затримання “дезертирів”, — додав Максим Праута.

Також, Міноборони не заперечує, що дане нововведення дозволить швидше проходити процедуру проходження та контролювати обмеження в’їзду — виїзду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: