На КПВВ Донбасу хочуть міряти людям температуру


image
Фото: Кореспондент

Невдовзі на всіх КПВВ, а також кордонах України почнуть перевіряти температуру в усіх, хто в’їжджає на територію країни. Це пов’язано з поширенням у світі вірусу COVID-19.

 

Таке рішення за дорученням президента прийняли на засіданні координаційної наради по контролю за коронавірусом. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

“Всі громадяни, які будуть їхати в Україну, будуть проходити дослідження на підвищену температуру. В разі, якщо такі громадяни будуть виявлені, вони одразу будуть відправлятися до медичних працівників для з’ясування всіх обставин”, — заявив після засідання секретар РНБО Олексій Данілов.

Планується, що такі обстеження будуть не тільки на кордоні, але й на контрольних пунктах в’їзду-виїзду на Донбасі та на кордоні з Кримом. За кілька днів ці питання мають вирішити на рівні обласних адміністрацій. Вони мають забезпечити пункти пропуску термометрами, а також перевірити готовність лікувальних закладів. 

Зауважимо, Департамент охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації вже визначив 3 лікарні, в які в разі потреби госпіталізуватимуть пацієнтів з коронавірусом. А в деяких садках і школах області з’явились інформаційні плакати про коронавірус.

Додамо, Міністерство охорони здоров’я України та Товариство Червоного хреста України створили 2 анімаційні відеоролики, на яких показали що таке коронавірус та що робити в разі підозри інфікування.

Про коронавірус

Як захиститися від коронавірусу

Нагадаємо, з китайського міста Ухань, де почався спалах коронавірусу, евакуювали 45 українців та 27 іноземців. Серед них є і родина з Донеччини. Всіх евакуйованих розмістили в санаторії НГУ в Нових Санжарах, на Полтавщині.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: