На КПВВ Донбасу посилять контроль в День незалежності

admin
2018-08-20 15:24

image

Прикордонники будуть моніторити оперативну ситуацію з урахування всіх можливих терористичних загроз

У період святкування Дня Державного Прапора та 27-ї річниці Дня Незалежності України Державна прикордонна служба України посилить заходи безпеки також і на державному кордоні.

Окрім пунктів пропуску на держрубежі, заходи по забезпеченню безпеки та порядку також здійснюватимуться в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на лінії розмежування в районі проведення операції Об’єднаних сил в Донецькій та Луганській області та на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією АР Крим.

В цей день напрямки кордону будуть посилені додатковими нарядами. Прикордонники детально оглядатимуть автомобілі. Крім того, до перевірки активно залучатимуть кінологів зі службовими собаками задля виявлення незаконного переміщення зброї та вибухових речовин.

Також ретельно перевірятимуть документи.
«Для запобігання і недопущення провокацій прикордонники діятимуть у тісній взаємодії з Національною поліцією, Національною гвардією, Державною службою України з надзвичайних ситуацій та Службою Безпеки України», повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: