На КПВВ на Луганщині кілька десятків людей знепритомніли у черзі, — ОБСЄ


image
Фото: Вільне радіо/Анастасія Шибіко

На КПВВ “Станиця Луганська” за один день за медичною допомогою звернулись близько 40 людей. Всі жалілися на погане самопочуття через великі черги.

 

Це побачили спостерігачі місії ОБСЄ.

Вони зазначають, що медичний персонал, який знаходиться на КПВВ, за 16 лютого надав медичну допомогу 35-40 особам. Усі вони звертались до медиків через високий або низький тиск. Деякі взагалі непритомніли у черзі.

Зазначимо, що КПВВ “Станиця Луганська” єдиний пропускний пункт на Луганщині. Тільки за січень 2019 року через Станицю проїхали більше чверті мільйона людей. Саме тут проїжджає найбільша кількість людей серед усіх пунктів пропуску на Донбасі. Другий за пропускною спроможністю КПВВ “Майорське”. Тільки з початку 2019 року з боку підконтрольних територій померли в черзі близько 10 пенсіонерів.

Нагадаємо, Вільне радіо провели ранок на КПВВ “Майорське”, поспілкувались із пенсіонерами, запитали, навіщо вони їздять через пости самі у будь-яку погоду.

Представник  уповноваженого з прав людини в Луганській і Донецькій областях Павло Лисянський звернувся до прокуратури з вимогою розслідувати смерті на КПВВ.

Поліція і прокуратура Донеччини вже почала розслідувати ці справи.

Також читайте:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: