На КПВВ “Станиця Луганська” відкрили обхідний міст, поки триває ремонт основного (ФОТО)


image
Фото: прес-служба Луганської ОДА

У Станиці Луганській продовжується реконструкція зруйнованого мосту. Вже почали демонтувати пошкоджені частини мосту та запустили обхідний шлях.

 

З 4 жовтня всі люди, які перетинають КПВВ “Станиця Луганська”, обходять будівельний майданчик за допомогою обхідного мосту.

“Ідея була збудувати обхідний міст, щоб пустити людей і демонтувати та будувати основний міст, щоб люди не зупинялись”, — розповів Вільному радіо очільник Луганської області Віталій Комарницький.

Він зазначив, що цей міст будували трохи більше місяця та запустили його сьогодні зранку.

На КПВВ “Станиця Луганська” відкрили обхідний міст, поки йде ремонт основного (ФОТО)

На КПВВ “Станиця Луганська” відкрили обхідний міст, поки йде ремонт основного (ФОТО)

На КПВВ “Станиця Луганська” відкрили обхідний міст, поки йде ремонт основного (ФОТО)

Наразі на ділянці зруйнованого основного мосту працюють 10 працівників “Укртрансмосту”. Вони розбирають пошкоджені частини мосту з допомогою гідромолоту, автокранів та інших будівельних машин.

Нагадаємо, що 26 червня 2019 року штаб операції Об’єднаних сил повідомив про перший етап відведення українських підрозділів у Станиці Луганській – і запевнив, що це не послаблює оборонні можливості ЗСУ. 27 червня перший етап завершився: українські бійці відійшли від пішохідного мосту. Завдяки цьому розведенню українська сторона почала відбудовувати міст у Станиці Луганській через Сіверський Донець. Спочатку ремонт довго не могли почати через відсутність гарантії безпеки від бойовиків, однак з початку вересня роботи все ж почались.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: