На крайній виборчій дільниці в ООС лише нещодавно провели інтернет та досі немає телефону, – голова ОВК

Анна Сердюк
2019-03-25 18:15

image
Фото: Володимир Весьолкін

Голова окружної виборчої комісії з Зайцево Наталія Кравченко розповіла Вільному радіо про їх підготовку до дня голосування, скільки людей перереєструвались для голосування на їхній дільниці та яку очікують явку 31 березня.

 

На Донеччині на виборах Президента 2019 зареєстровано 21 виборчий округ. Найближчий до лінії розмежування округ №51 – це округ в смт Зайцеве. Неподалік від нього знаходиться контрольно-пропускний пункт Майорське. Однак, на сайті Центральної виборчої комісії тривалий час відображались лише два рішення ОВК №51. Журналісти Вільного радіо запитали в голови комісії Наталії Кравченко чому так вийшло.

“У нас не працювала система вибори. У нас взагалі не було інтернету. Прикордонна зона, пункт КПВВ. У нас інтернет провели повноцінно у п’ятницю. До цього ми все робили вручну. І те, що виходило в нас – ми відправляли. Дільничні комісії ми створили вручну і відправили постанову в ЦВК”, – пояснила Наталія Кравченко.

Як додала голова комісії, вже скоро будуть опубліковані чимало рішень. Зокрема, на окрузі очікують майже два десятки спостерігачів.

“Ми зареєстрували. У нас багато спостерігачів. От від громадської мережі Опора будуть спостерігачі. Потім, від кандидатів будуть спостерігачі. Ми завтра реєструємо, сьогодні принесли троє (документи,- ред.). У нас спостерігачів певно в загальній кількості десь 10 людей на кожній з дільниць”, – розповіла Кравченко.

За даними голови ОВК, на 2 виборчих дільницях смт Зайцеве зареєстровані близько 2700 виборців. Та на таку кількість, за словами Кравченко, очікувати не варто. Вона прогнозує близько 300 голосів на обох дільницях. Адже і змінили місце голосування на Зайцеве не багато українців.

“Я дізнавалась в Єдиному державному реєстрі виборців, в мене 2 дільниці (в смт Зайцеве, – ред.), на одній дільниці в мене плюс 6 людей зареєструвались, які вже в уточнених списках. А на другій дільниці у мене мінус 12”

Нагадаємо, 25 березня був останній день для зміни місця голосування на виборах Президента 2019. У Бахмуті утворилися незначні черги для зміни місця голосування.

Читайте також:

Президент — не всесильний. Що варто знати про повноваження очільника держави

Де на Донеччині можна буде проголосувати на виборах Президента. СПИСОК

На вибори Президента в Україні приїдуть російські спостерігачі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: