На Луганщині завершили підготовчі роботи з відновлення мосту в Станиці Луганській (ФОТО)


image
Фото: Штаб ООС

На Луганщині продовжується ремонт зруйнованого мосту на ділянці розведення в Станиці Луганській. Ремонтники вже завершили підготовчі роботи і починають зварювати металеві конструкції.

 

У Станиці Луганській ремонтники ТОВ “Укртрансміст” вже звели основу мосту. Вони завершили укладати металоконструкції і наразі заварюють їх. Це можна побачити на онлайн стрімі звідти.

Також, вже відновлені частини прольоту мосту обробляють за допомогою піскоструйного апарату. А залишки зруйнованого мосту зрізають і прибирають з будівельного майданчика.

На изображении может находиться: на улице и природа

 

На фото можно побачити, що вже є “доріжка”, яка з’єднує основну дорогу з мостом. Але будівельники зазначають, що користуватись їм поки не можна.

На изображении может находиться: один или несколько человек, баскетбольная площадка и на улице

На изображении может находиться: один или несколько человек, небо и на улице

Нагадаємо, 26 червня 2019 року штаб операції Об’єднаних сил повідомив про перший етап відведення українських підрозділів у Станиці Луганській – і запевнив, що це не послаблює оборонні можливості ЗСУ. 27 червня перший етап завершився: українські бійці відійшли від пішохідного мосту. Завдяки цьому розведенню українська сторона почала відбудовувати міст у Станиці Луганській через Сіверський Донець. Спочатку ремонт довго не могли почати через відсутність гарантії безпеки від бойовиків. 4 жовтня у Станиці Луганській збудували обхідний мост

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: