На реконструкцію Бахмутського краєзнавчого музею виділять щонайменше 10 мільйонів гривень


image
Фото: Денис Руденко/Вільне радіо

Як розповів Вільному радіо начальник Фінансового управління Бахмутської міської ради Олексій Ткаченко, попередній проект реконструкції погодили ще кілька років тому. Сьогодні ж депутати виділили частину коштів на ремонт. Адже в проекті передбачено співфінансування.

 

Так, з міського бюджету виділили 984,4 тисяч гривень. В 10 разів більше має виділити Державний фонд регіонального розвитку.

 

“Є проект та кошторисна документація, розроблена проектантами. Для участі в проектах, що реалізуються за рахунок Державного фонду регіонального розвитку, необхідне співфінансування. Це наша сума співфінансування. Тобто, загальна сума там майже 10 мільйонів, а 10% від загальної суми — десь 984 тисячі. Наскільки я знаю, зараз проводиться коригування проекту, так як цей проект 2016 року, але я можу помилятися. Тож зараз здійснюють роботи по коригуванню, ця сума можливо збільшиться.”,— розповів Олексій Ткаченко.  

 

Додамо, краєзнавчий музей зараз втрачає свій історичний вигляд. 2018-й рік — крайній строк ремонту. Після — відновити фасад буде важко. Раніше на реконструкцію не було коштів.  

Тепер для старту реконструкції потрібно затвердити виділення грошей з державного бюджету. За це голосуватимуть на засіданні Уряду. Після — будуть оголошені тендери на проектування та проведення робіт.

Нагадаємо, в музеї вже планують, що зміниться. І ззовні, і всередині.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: