На “тепловий” ремонт ЗОШ №10 в Бахмуті виділять майже півмільйона євро


image
Фото: з відкритих джерел

Міжнародна організація НЕФКО виділить 400 тисяч євро на утеплення однієї з шкіл Бахмута.

 

За ці кошти передбачається не капітальний ремонт, а тільки облаштування школи сучасним тепловим обладнанням, яке в свою чергу допоможе зберегти екологію та заощадити на теплопостачанні. Про це розповіли Вільному радіо в Управлінні освіти Бахмутської міської ради.

“Ремонт передбачає термосанацію, тобто заміну вікон, дверей, утеплення самого приміщення і обладнання двома індивідуальними тепловими пунктами”, — зазначила заступниця начальника Управління освіти Алла Таранник.

Зазначимо, організація НЕФКО створена для фінансування практичних заходів, що сприяють збереженню екології, протистоять зміни клімату, забезпечуючи при цьому економічну рентабельність.

“Ми провели тендерну процедуру, по 10-й школі, організація міжнародна НЕФКО дає нам 400 тисячі євро на проведення ремонтних робіт”, — додала Таранник.

Зауважимо,  що ремонт в НВК №11 та ЗОШ №12 продовжується. проект капітального ремонту шкіл розрахований на 2 роки та графіки виконання робіт складені до жовтня 2019 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: