На виборах Президента 2019 збираються голосувати все більше українців, — результати соцопитування


image
Фото: з відкритих джерел

Соціологічне дослідження показали, що на ці вибори Президента збираються піти все більше людей. В лютому цей показник зріс на 16% у порівнянні з груднем 2018 року. При цьому мешканці сходу заявляють, що готові обрати кандидата, якого захід не підтримує.

 

На вибори Президента 2019 планують піти майже 85% опитаних. Це на 16% респондентів більше ніж в грудні 2018 року. В першу чергу, соціологи говорять про збільшення кількості охочих голосувати саме на півдні та сході України. Про це пише Соціальна група “Рейтинг”.

Серед лідерів президентської гонки на сході виявився Володимир Зеленський, після нього вже чинний Президент Петро Порошенко. Третім в списку кандидатів йде Юлія Тимошенко, слідом Юрій Бойко, Анатолій Гриценко та Олег Ляшко.

Та потенційна кандидатура на посаду Президента України в різних регіонах країни сильно відрізняється. Зеленський лідирує на півдні та сході країни, а ось за Порошенка планують голосувати більшість мешканців західної України.

Респонденти з центру країни віддають перевагу Юлії Тимошенко та Володимиру Зеленському.  

Серед респондентів були 2500 людей від 18 років. Всіх вибирали за різними критеріями: вік, стать, регіон і тип населення.

Нагадаємо, журналісти Вільного радіо підготували 5 тестів-опитувань “Наскільки добре ви знаєте свого кандидата?”. Перевірити свої вподобання та антипатії можна за посиланнями:

Також читайте:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: