Підтверджені випадки COVID-19 на 08.07.2020:

50 414

В Україні
(1306 померли, 23119 одужали)

713

На підконтрольній Донеччині
(10 померли, 257 одужали)

1290

На непідконтрольній Донеччині
(78 померли, 570 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

На відновлення школи олімпійського резерву у Бахмуті потрібно ще понад 200 мільйонів гривень

admin
2018-10-03 20:14

image
Фото: Пресс-служба Олександра Куця

Гроші частково готові виділити з обласного бюджету. Однак, до 2021 року. Про це під час брифінгу в Краматорську повідомив голова облдержадміністрації Олександр Куць

Ремонтні роботи в школі олімпійського резерву ім. Сергія Бубки проводять і зараз. Наразі, майже закінчили роботу над футбольне полем. Наступний пункт у проекті —  відновлення гуртожитку. Наостанок, в планах — будівництво нового навчального корпусу.

У Бахмуті на базі Донецького вищого училища олімпійського резерву імені Бубки облаштовують футбольне поле.

У Бахмуті на базі Донецького вищого училища олімпійського резерву імені Бубки облаштовують футбольне поле.Прокладають дренажну систему, готують поверхню під укладку сучасного штучного покриття. Роботи ведуться коштом держави та області: 70 відсотків буде профінансовано з Державного фонду регіонального розвитку, 30 – з обласного бюджету. Загальна вартість об'єкту – 11 млн 999 тисяч 225 гривень. Нове футбольне поле розміром 106х68 метрів буде доступне не лише для студентів училища, а й для дітей та молоді спортивних та загальноосвітніх навчальних закладів Бахмуту. Розвивати училище олімпійського резерву плануємо і надалі. Протягом п'яти років хочемо побудувати новий учбовий корпус на 400 учнів та студентів та реконструювати діючий гуртожиток. Відповідні проекти вже є: вартість корпусу становить близько 176 млн грн, гуртожитку – 30 млн 222 тисячі гривень. Передбачається, що фінансування гуртожитку відбуватиметься за рахунок субвенції держбюджету по програмі Європейського інвестиційного банку «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України». А 70 відсотків необхідної суми на фінансування учбового корпусу училища розраховуємо отримати з Державного фонду регіонального розвитку – ця пропозиція виставлена для участі в конкурсі проектів на фінансування коштом ДФРР на 2019-й рік. Сподіваємося, виграє – і тоді «свої» 30 відсотків область обов’язково профінансує.

Gepostet von Олександр Куць am Donnerstag, 6. September 2018

Таку послідовність аргументують тим, що аби заплатити за все одразу не вистачить бюджету Донецької області.

“Самостійно ми його не витягнемо, як би ми цього не хотіли. Ми будемо звертатися до міжнародних донорів, за допомогою з державного бюджету, співфінансування з місцевими бюджетами. Ми б хотіли закінчити цей проект, і він, приблизно, розрахований до кінця 2021 року. Будемо сподіватися, що ми ці терміни витримаємо”, — зазначив Куць.

Загальний бюджет проекту складає понад 350 мільйонів гривень. За словами Олександра Куця, на гуртожиток потрібно понад 30 мільйонів гривень, а для будівництва основного навчального корпусу майже 180 мільйонів гривень.

Зазначимо, що на футбольне поле з бюджету Донецької області виділили 150 мільйонів гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: