Щодня о 9-й ранку ми вшановуємо хвилиною мовчання тих, чиє життя забрала російсько-українська війна. Цього дня згадаймо Володимира Ракова, який переміг в шостому сезоні танцювального шоу. На початку повномасштабного вторгнення він став на захист рідної країни, однак на початку 2025 року загинув у боях за Україну.
Про загибель Володимира розповідала на своїй сторінці в інстаграмі його колега Галина Пеха.
Народився Володимир Раков 24 листопада 1994 року в кримському місті Євпаторія.
В юному віці захопився акробатичним рок-н-ролом, а в 2013 році став переможцем шостого сезону телешоу “Танцюють всі” на телеканалі СТБ.
Також у сьомому та восьмому сезонах повертався до проєкту, але вже як хореограф. Окрім цього, Володимир працював асистентом хореографа на шоу “Танці з зірками”.
До повномасштабного вторгнення Володимир Раков знімався у рекламних кампаніях світових брендів, серед яких Lexus, Apple, Nike. Також Володимир брав участь у кліпах відомих українських артистів — Віталія Козловського, NK, Злати Огнєвіч та інших.
З початком повномасштабного вторгнення Володимир Раков вирішив стати на захист українських земель. Він служив у складі 2-го стрілецького батальйону 24-ої окремої механізованої бригади імені короля Данила.
“6 січня під час виконання бойового завдання загинув найближчий друг та колега — Володимир Раков”, — написала Галина Пеха.
Вічна пам’ять захиснику.