На засідання Маріупольської міськради прийшли люди в білих комбінезонах та протигазах (ФОТО, ВІДЕО)


image
Фото: 0629.com

Сьогодні, 24 жовтня, перед засіданням міськради Маріуполя активісти влаштували флешмоб. Молоді люди таким чином намагаються привернути увагу до проблем із довкіллям в промисловому місті.

 

Група мітингувальників зібралася біля  будинку культури  “Молодіжне”. Вони в масках стукали по бочках та вимагали уваги. Головний меседж – попередження, що місто під загрозою катастрофи.

Про це повідомляє сайт Маріуполя 0629.

На мітинг одразу приїхали поліцейські, які намагалися вигнати активістів від будівлі, де проводиться засідання. До правоохоронців також приєднався заступник міського голови Ярослав Хотнянський. Разом з ними він погрожував покарати учасників флешмобу. Аргументував це тим, що в бочках можливо знаходиться вибуховий пристрій.

Поліцейським вдалося змусити активістів прибрати бочки подалі від будівлі, але й цим правоохоронці були незадовільні та вимагали від активістів взагалі піти.

Журналістам активісти розповіли, що організаторами цього мітингу є самі місцеві жителі, які незадовільні екологією Маріуполя.

Екологічний мітинг активістів в Маріуполі

Людей в противогазах заставили убрать бочки

Gepostet von 0629.com.ua am Mittwoch, 24. Oktober 2018

Також на відео можна побачили, як деякі перехожі які проходили поруч, звертали увагу на мітинг, починали знімати та вступали в дискусію. Але Хотнянський в грубій формі не давав їм висловитися.

Наразі поліцейські взяли всі дані у пікетувальників та продовжили охороняти будівлю, в якій проводилось засідання міськради.

Нагадаємо, проблемою з екологією в Маріуполі вже займається прокуратура. Передбачається, що забруднене повітря, саме через токсичні викиди заводів.

Поліцейські погрожують вигнати активістів

Gepostet von 0629.com.ua am Dienstag, 23. Oktober 2018

 

В Маріуполі пройшов флешмоб з захисту Екології
В Маріуполі пройшов флешмоб з захисту Екології
В Маріуполі пройшов флешмоб з захисту Екології
В Маріуполі пройшов флешмоб з захисту Екології
В Маріуполі пройшов флешмоб з захисту Екології
В Маріуполі пройшов флешмоб з захисту Екології

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: