Нацкомісія затвердила: В Бахмуті скоро майже на 14 грн подорожчає куб води


image
Фото з відкритих джерел

Національна комісія з регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) скоригувала ціни на воду для бахмутських користувачів. У проєкті постанови йшлося про 38 грн 40 коп за водопостачання й водовідведення. У затвердженому документі ціна за куб води ще вища.

 

Про нові розцінки Вільному радіо розповів заступник директора КП “БАХМУТ-ВОДА” Дмитро Підкуйко.

“Комунальному підприємству “БАХМУТ-ВОДА” був скоригований тариф на водопостачання й водовідведення. Тариф становить 38 грн 56 коп за 1 м³. З них 21 грн 67 коп – за водопостачання і 16 грн 89 коп – водовідведення”, – говорить Дмитро Підкуйко.

Він додав, що документ про встановлення нових тарифів набуде чинності з дня його опублікування в газеті “Урядовий кур’єр”. Але точних дат поки не назвав.

“Коли це буде – складно сказати. Може, через рік, може, за два дні. Так чи інакше, ми будемо слідкувати за ситуацією та додатково опублікуємо цю інформацію у ЗМІ”, – запевняє Підкуйко.

Згідно з постановою, серед водопостачальників, яким змінили тарифи, найбільше за воду платитимуть користувачі КП “Бердянськводоканал” – 48 грн 5 коп за м³. Найдешевше вода обійдеться споживачам КП Дніпропетровської облради «Аульський водовід» – 16 грн 98 коп за м³.

Таким чином, за остаточними розцінками вода буде коштувати бахмутянам на 13 грн  84 коп дорожче, ніж було. Це з розрахунком ціни за водопостачання та водовідведення. 

Заступник директора КП “БАХМУТ-ВОДА” пояснює підвищення тарифів зміною вартості електроенергії для міського водопостачальника.

“До цього була проєктна, планова цифра. Але буквально кілька днів тому ми отримали уточнену інформацію про те, яким буде тариф на електроенергію для нашого підприємства. І у зв’язку з цим НКРЕКП підкоригувала вартість ще трошки”, – пояснює Дмитро Підкуйко.

Зауважимо, зараз у Бахмуті вода для мешканців багатоквартирних будинків коштує 24 грн 72 коп за 1 м³, а для тих, хто живе у приватному секторі – 28 грн 66 коп за 1 м³. Тож, за використану воду бахмутян можуть зобов’язати платити на третину більше.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: