Наступний рік в Бахмуті присвятять ремонтам навчальних закладів


image
Фото: Олександр Червоненко/Вільне радіо

На засіданні виконкому в Бахмутській міській раді розглянули питання соціального та економічного розвитку, та освіти на наступний рік. Хоч проект був оприлюднений ще 14 листопада, редагували його сьогодні перед засіданням.

 

Так, планується відремонтувати 10 навчальних закладів. З них в 6 — зроблять тепловий ремонт.

Впродовж 2019-2020 років планують відремонтувати ЗОШ №18. На її реконструкцію планують виділити близько 65 мільйонів гривень.

В проекті передбачається, що кошти на ремонт 18-ї школи виділяються з Європейського інвестиційного банку. Голова Управління освіти не змогла розповісти які саме ремонтні роботи будуть проведені, вона розповіла, що це лише проект, а всі роботи визначають інші спеціалісти. Також, вона додала, що фактично, цих грошей на руках немає, тому коли розпочнеться ремонт невідомо.

”Спочатку ми повинні отримати постанову від Кабміну, що ми включені до цієї програми. На сьогодні ми маємо лише підготовлені документи”, — розповіла Вільному радіо начальниця Управління освіти Бахмутської міської ради Марина Рубцова.

Крім того в проекті передбачають ще 14 мільйонів на додатковий тепловий ремонт в цій же 18-й школі.

Зазначимо, ремонт ЗОШ №12 та НВК №11 разом коштує 60 мільйонів гривень.

Також подібний ремонт передбачається і в двох дитячих садочках. А саме в ДНЗ №56 та №39. На їх ремонт планують виділити з того ж Фонду інвестиційного європейського банку близько 46,2 млн гривень.

Раніше ми писали, що міжнародна організація НЕФКО, яка займається енергозабезпеченням, виділили 400 тисяч євро на тепловий ремонт в ЗОШ №10.

Та в  планах міськради з’явились також і школи №7, №24 і все та ж №18, та дитячі садки №47, №40 та №52.

В садочку №39 до кінця 2019 року планують завершити ремонт.

“Планується провести реконструкцію будівель шкіл, дитсадочків, та завершити роботи в ДНЗ №49”, — розповіла на засіданні виконкому начальниця Управління соціального та економічного розвитку Бахмутської міської ради Марина Юхно.

Всі кошти для утеплення шкіл планують взяти саме від НЕФКО.

І наостанок, в 2019 року добігає до кінця строк ремонтних робіт в 12-й та 11-й школах. В проекті передбачається по 12 мільйонів гривень з міського бюджету на кожну школу. Рубцова пояснила, що ці кошти потрібні на проведення додаткових робіт.

“Необхідно виконання додаткових робіт на орієнтовану суму. Але кошторисної документації від підрядників в нас ще немає”, — розповіла Марина Рубцова.

Нагадаємо, під час ремонтних робіт, субпідрядник, який виконував додаткові роботи в 11-й школі, зірвав підлогу в харчовому блоці, хоча ці роботи не передбачалися в проекті.

Також читайте: В бахмутській школі №12 під утепленням ховають тріщини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: