НАТО напише довідник з реформування сержантського корпусу на основі українського досвіду

Діана Шароді
2019-08-22 13:10

image
Фото з відкритих джерел

В НАТО визнали — український досвід розвитку сержантського корпусу один з найуспішніших. Тепер по ньому складуть посібник для інших країн.

 

Про це під час брифінгу в Інформагентстві Міноборони заявив начальник Управління по роботі з сержантським складом Генерального штабу старший прапорщик Олександр Косинський. 

Він зазначив, що український досвід розвитку сержантського корпусу визнаний у НАТО як один з найуспішніших. На його базі нині в Альянсі готують хендбук (довідник сучасного формату), де розкажуть для інших країн, з чого треба починати реформування сержантського корпусу, які заходи вживати. Тобто 60-70% у цьому довіднику складатиме досвід України.

За словами Олександра Косинського, крім керівних документів НАТО, в Україні в кожному навчальному центрі є постійні радники з Альянсу.

Читайте також: 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: