Класне таксі

480 - короткий номер

050 480 3333 - Vodafone

067 628 3333 - Київстар

093 148 3333 - lifecell

Завантажити додаток

Науковий батл: Українцям-винахідникам пропонують позмагатись за 1 млн грн на науковий проект


image
Фото: Science Battle “Carlsberg Ukraine”

В Україні стартував конкурс наукових проектів, в якому розігрують 1 мільйон гривень на найкращі проекти за темою охорони довкілля. Між собою змагатимуться науковці, винахідники та ентузіасти з усієї країни. Що потрібно, щоб взяти участь в батлі читайте в матеріалі.

 

Винахідникам та науковцям з усієї країни пропонують виграти грант на реалізацію свого проекту, який допоможе навколишньому довкіллю. Про це повідомляє організатор проекту Science Battle “Carlsberg Ukraine”.

Вони розігрують 1 мільйон гривень для найкращих проектів, які допоможуть хоча б частково вирішити дві глобальні проблеми: зменшення шкоди від великих виробництв і підвищення їхньої ефективності. Зокрема організатори пропонують учасникам подати свої проекти за такими темами:

  • Агропромисловість;
  • Водні ресурси;
  • Біотехнології;
  • Ефективна енергетика;
  • Зменшення викидів СО2.

В минулому році організатор також проводив такий конкурс. Тоді переможці на виграні гроші зробили пакети FoodBIOPack, які розкладаються за 30 днів, а інші — розробили проект очищення стічних вод від фосфатів, що спричиняють цвітіння у водоймах.

Ознайомитись з деталями конкурсу та подати свою заявку можна за посиланням. Після відбору, 1 листопада, до фіналу пройдуть 10 фіналістів, які далі навчатимуться з менторами. 23 листопада запланована презентація всіх проектів, де оберуть переможців цього наукового батлу. Фінал відбудеться в Києві.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: