Підтверджені випадки COVID-19 на 11.07.2020:

52 843

В Україні
(1372 померли, 25661 одужав)

758

На підконтрольній Донеччині
(10 померли, 271 одужав)

1360

На непідконтрольній Донеччині
(79 померли, 618 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

Не лише своїми силами. На що Бахмут шукає гроші у міжнародних інвесторів


image
Фото: з відкритих джерел

В Бахмутській міській раді підготували проекти щодо енергозбереження більш ніж на 3 млрд грн. На деякі з них місцева влада просить грошей у міжнародних інвесторів НЕФКО. Що хочуть зробити за інвестиційні гроші впродовж кількох років читайте в матеріалі.

 

Під час візиту послом Норвегії в Україні міський голова Бахмута розповів, що в мерії є багато проектів на теплові ремонти. Загальна їх вартість більше 3 мільярдів гривень. Деякі з цих проектів презентували представникам екологічної фінансової корпорації НЕФКО та консулу Норвегії.

 

Утеплення ще одного дитсадочку

“Є пропозиція — це термомодернізація дитячого садочку №10 “Кристалик”, який також потребує заходів з енергозбереження. На цю будівлю проведений енергоаудит і в 2018 році вже розроблена проектно-кошторисна документація”, — зауважила Савченко.

Не лише своїми силами. На що Бахмут шукає гроші у міжнародних інвесторів Не лише своїми силами. На що Бахмут шукає гроші у міжнародних інвесторів

В рамках цього проекту, як і в рамках утеплення ЗОШ №10 і дитсадка №40 хочуть замінити вікна і двері, реконструювати покрівлю, утеплити фасад, замінити систему опалення і встановити індивідуальний тепловий пункт.

Згідно з аудитом цей проект може коштувати близько 15,3 мільйонів гривень.

 

Освітлення за майже 6 мільйонів гривень

В Бахмуті хочуть прокласти більше 10 кілометрів лінії електропередач для освітлення, встановити 248 залізобетонних опор і замінити 314 натрієвих ламп на світлодіодні.

Не лише своїми силами. На що Бахмут шукає гроші у міжнародних інвесторів

“Цей проект розроблявся з урахування лабораторних досліджень, для того, щоб забезпечити стовідсоткову освітленість безпосередньо проїзної частини і для уникнення можливого осліплення водіїв освітлювальними приладами”, — розповіла під час зустрічі Тетяна Савченко.

Згідно з проектно-кошторисною документацію, на реалізацію цього проекту місту необхідно більше 5,8 мільйонів гривень інвестицій.

Додамо, зараз в Бахмуті на ніч вимикають освітлення. В деяких районах о 23:00, а в інших — рівно опівночі. Виключення роблять на деякі свята та ніч виборів. 

 

Озеленення, оновлення і огородження полігону ТПВ (сміттєзвалища)

Керівництво міста презентували Норвезькій делегації проект по відновленню міського полігону твердих побутових відходів.

“Проектом пропонується зробити рекультивацію першої черги полігону, яка на теперішній час не використовується. Це дозволить збільшити термін експлуатації полігону. Потрібно також облаштувати огородження вздовж периметру. Це дозволить знизити ризики забруднення навколишньої території або загоряння відходів”, — розповіла під час презентації перша заступниця міського голови Тетяна Савченко.

Скільки інвестицій потребує цей проект, чиновниця не зазначила.

Читайте також: Що викидають Бахмутяни та які проблеми цим створюють (Репортаж).

 

Будівництво великого пункту переробки пластику

“Джерела сировини — це пластикові відходи сортувальної лінії, яка буде встановлена вже в 2020 році за рахунок коштів обласного фонду навколишнього середовища”, — розповіла Тетяна Савченко.

Не лише своїми силами. На що Бахмут шукає гроші у міжнародних інвесторів

За кошти, які просять у інвесторів НЕФКО, на території існуючого полігону ТПВ хочуть встановити ще й пункт переробки пластикових відходів. Такі ж мобільні пункти по збору пластику можуть з’явитись і по місту.  

“Пластикові відходи ми плануємо переробляти у “флекс” або реалізовувати сам флекс, або виробляти такі продукти, як пакувальну стрічку, ящики, каналізаційні люки тощо”, — додала Савченко.

Скільки коштуватиме цей проект, чиновниця не зазначила.

Читайте також: Сміттєсортувальний завод будують в Олександрівській ОТГ.

Нагадаємо, екологічна фінансова корпорація НЕФКО реалізувала вже кілька проектів в Бахмуті. Так, за допомогою їхніх грантових та кредитних коштів, а також бюджету міста, в Бахмуті відремонтують дитячій садок №40 “Посмішка”. Також, в жовтні в рамках кредитної програми НЕФКО закінчили теплову модернізацію ЗОШ №10.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: