Не за місцем прописки на парламентських виборах можна буде голосувати лише за партії

Діана Шароді
2019-05-29 11:00

image
Фото: Вільне радіо

У громадській мережі ОПОРА повідомили, що українці, які змінять місце голосування перед виборами до Верховної Ради, отримають лише один бюлетень на виборчий дільниці.

 

“Людина, яка змінює місце голосування, отримає один бюлетень, а не два. Власне, ситуація така через те, що голосуватимуть вони лише за політичні партії. Тобто за мажоритарного кандидата проголосувати не можна буде”, — зазначила координаторка громадяської мережі опора у Донецькій області Анастасія Прокопенко.

Зазначається, що перед парламентськими виборами місце голосування можна змінити, як і перед президентськими. Процедуру можна пройти до 15 липня включно.

Тобто для зміни місця голосування необхідно до 15 липня прийти до відділу ведення державного реєстру виборців, мати з собою паспорт та документи, написати заяву, де вказати бажану дільницю для голосування і причину зміни місця голосування. Після цього залишиться тільки прийти 21 липня на нову дільницю і проголосувати.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: