Неділя в зоні ООС: на Донбасі бойовики вбили військового ЗСУ

В останній день зими окупанти 7 разів порушували правила перемир’я. Вони розвідували позиції ЗСУ з неба, відкривали вогонь із забороненої зброї та вбили українського воїна. Водночас вони ж просили режим тиші.
Про це повідомляє пресцентр штабу Операції Об’єднаних сил у ранковому зведенні за 28 лютого.
Найприцільніша атака російсько-окупаційних найманців була неподалік Пищевика. Там по позиціях ЗСУ незаконні збройні формування “відпрацювали” з мінометів калібру 120 мм, гранатометів різних систем, кулеметів, стрілецької та снайперської зброї. Як повідомляє штаб ООС, внаслідок цієї атаки загинув один український військовослужбовець.
Також в районі Широкого та Водяного російсько-окупаційні найманці стріляли в бік позиції українських військовослужбовців з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї. В цьому ж напрямку над позиціями ЗСУ пролітав безпілотник окупантів, але бійці Об’єднаних сил змогли його заглушити за допомогою засобів радіоелектронної боротьби. А поруч з Верхньоторецьким лунали гранатометні постріли.
Вже з опівночі й до ранку 1 березня українські військові зафіксували порушення бойовиків поблизу Павлополя. В тому напрямку російсько-окупаційні прицільно стріляли з автоматичних станкових та станкових протитанкових гранатометів
Українські війська відповіли бойовикам також стріляниною. Але як зазначають в пресслужбі штабу ООС, це і була головна ціль окупантів: спровокувати на відкриття вогню, щоб потім запросити режим тиші начебто через порушення ЗСУ.
Про ситуацію на передовій за 28 лютого та перші години 1 березня українські військові доповіли спостерігачам місії ОБСЄ.
Нагадаємо, за п’ятницю з передової евакуювали з пораненнями та травмами 10 військовослужбовців ЗСУ.
Читайте також:
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас
Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!
Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.
Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!
Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів
