Нове відділення бахмутської лікарні обладнають сучасним томографом


image
Фото: з відкритих джерел

У відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги Бахмута придбають комп’ютерний томограф. Гроші мають виділити з обласного бюджету, однак коли це зроблять — невідомо.

 

“Томограф стоятиме у відділенні екстреної (невідкладної) медицини, яке ще тільки у розробці і планують будувати. Зараз лікарня активно працює з Міжнародним Комітетом Червоного Хреста, який буде займатися цим будівництвом”, — розповіла Вільному радіо начальниця управління охорони здоров’я Бахмутської міської ради Олена Миронова.

Додамо, що на купівлю комп’ютерного томографу область виділить 16 млн гривень. За допомогою такої томографії можна визначити стан будь-якого органу людини, його розміри, положення, форму, стан поверхні, його функції та щільність, а такоє функцію та будову кровообігу.

Нагадаємо, депутати Бахмутської міської ради підтримали проект рішення про виділення землі під будівництво нового відділення екстреної допомоги. Його будуватимуть з нуля в центрі міста. Приміщення облаштують за європейським зразком. Аналогів його проекту серед комунальних закладів охорони здоров’я в Україні зараз немає.

Додамо, що в місті вже проводили курс навчання екстреній медицині для працівників Бахмутської центральної багатопрофільної лікарні. Цей тренінг організовував Міжнародний Комітет Червоного Хреста. Навчали персонал для майбутнього відділення екстреної (невідкладної) медицини.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: