Класне таксі

480 - короткий номер

050 480 3333 - Vodafone

067 628 3333 - Київстар

093 148 3333 - lifecell

Завантажити додаток

Нові та реконструйовані готелі в Україні з осені зобов’язані сортувати сміття, — Мінрегіон


image
Фото з вільних джерел

Уряд вніс зміни до норм щодо проектування готелів. Відтепер обов’язковою вимогою буде влаштування систем роздільного сортування сміття. Зобов’язання буде діяти при проектуванні нових готелів або реконструкції старих.

 

Нові норми вже опубліковані та набудуть чинності 1 жовтня.

Як пише на своїй сторінці у Facebook заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе, практика сортування сміття допоможе зменшити напругу на навколишнє середовище. Також ініціатива навчатиме громадян правильно поводитися з відходами.

“Ми маємо відходити від радянських практик збирання сміття і назавжди залишати в минулому такі речі як сміттєпроводи”,  – каже Парцхаладзе.

Він додає, що ще однією необхідною вимогою до будівництва готелів стане передбачення систем очищення від сміття і пилоприбирання. Так, вміст пилу в повітрі номерів готелів не повинен перевищувати 0,15 мг/м2.

Нагадаємо, 15 березня у Краматорську відбувся форум “СхідСортує”, на якому говорили про помилки у сортуванні сміття та його подальшу переробку. 

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: