Підтримати
В Соледарі протестують проти приватизації ДП “Артемсіль”
Фото: Вільне радіо

13 серпня у Соледар приїхав новий керівник Державного підприємства “Артемсіль” Павло Бойчук. Його нещодавно призначив Кабінет міністрів України. Але чоловіка не пускали на підприємство. Через це поліція почала розслідування.

 

Про це Вільному радіо стало відомо з даних власних джерел.

Новопризначений тимчасово-виконуючий обов’язки директора ДП “Артемсіль” Павло Бойчук приїхав у Соледар 13 серпня. В цей день в нього мав розпочатися перший робочий день. До головного офісу ДП “Артемсіль”, по вулиці Чкалова, 1А, він прийшов із наказом про його призначення до підприємства, однак його не пускали. Ймовірно, це була охорона.

Журналістам Вільного радіо в поліції Бахмута цей факт підтвердили. Пояснили, що правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею 356 “Самоправство”. Зазначається, що за попередніми даними Павла Бойчука не пускали на територію підприємства під час виконання ним службових обов’язків.

Ми також намагалися поспілкуватися з представниками ДП “Артемсіль”, але в пресслужбі на номери телефонів не відповідають, а в приймальні не кажуть, чи знаходиться наразі Бойчук на робочому місці і перенаправляють на відділ кадрів. Вже там після нашого запитання кидають слухавку

У Вільного радіо наразі немає прямих контактів Павла Бойчука, але як тільки ми поспілкуємося з ним — оновимо матеріал. 

Нагадаємо, 5 серпня Кабінет міністрів України призначив нового виконуючого обов’язки директора ДП “Артемсіль” Павла Бойчука. До цього з липня 2019 року керівником був Вадим Меткин та після нього — Вадим Фіоктистов.

Додамо, в березні Кабмін ухвалив рішення приватизувати ДП “Артемсіль”. Ексголова тодішнього уряду Олексій Гончарук заявляв, що “Артемсіль” та ще низка підприємств, це “корупційна годівниця”, тому й портібно продавати підприємство. Але тоді понад сотню обурених жителів Соледару вийшли на мітинг проти приватизації, адже “Артемсіль” містоутворююче підприємство і велика частина місцевих жителів там працюють. Тоді мітингувальники казали, що корупція на підприємстві через те, що “кабінет міністрів направляє різних людей, щоб обанкрутити підприємство”. 

Крім того, у листопаді 2019 року “Артемсіль” оштрафували на понад 13 мільйонів гривень через маніпуляцію цін на торгах. А наприкінці року правоохоронці викрили 2 співробітників СБУ, які за їхніми даними, за змовою з одним із високопосадовців ДП “Артемсіль” вимагали “відкати” з переможців тендерів. Але правоохоронці так і не виявили, хто саме з високопосадовців ДП був причетний до ймовірної схеми. 

Читайте також:


Завантажити ще...