Обирати парламент будуть ті ж округи, що голосували за Президента

Діана Шароді
2019-06-05 11:53

image
Фото: Вільне радіо

Центральна виборча комісія утворила 199 окружних виборчих комісій для проведення позачергових виборів народних депутатів 21 липня. Всі ОВК укомплектовані і мають у своєму складі 18 членів.

 

Про це йдеться на сайті відомства.

До Бахмута належить Окружна виборча комісія одномандатного виборчого округу №46. Територіально вона розташована по вул. Соборна, 8 у приміщенні КП “Бахмутська житлова управляюча компанія”. Як вказано на сайті ЦВК, всі ОВК мали провести своє перше засідання до 3 червня.

Нагадаємо, Володимир Зеленський підписав Указ про розпуск Верховної Ради.

За графіком ЦВК, вони мають відбутися 21 липня 2019 року. Якщо Донецька обласна військово-цивільна адміністрація підтвердить, що голосувати в окремих містах Донецькій області безпечно, то вибори відбудуться.

Президентські вибори на підконтрольній Україні території були. Голосували українці не лише на звичайних дільницях, а і в наметах біля передових позицій, і у військових частинах, і в госпіталяхв лікарнях та у СІЗО.

Також, журналісти Вільного радіо залишались на підрахунок. В першому турі на одній з дільниць члени комісії 5 разів намагались порушити законодавство під час підбивання підсумків голосування.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: