ОБСЄ не пустили до ув’язнених на тимчасово окупованих териториях

admin
2018-10-05 15:14

image
Фото: KHARKIV Today

Координатор ОБСЄ Тоні Фріш не зміг відвідати на сході України всіх ув’язнених зі списку української сторони. Про це повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

 

 

 

 

 

 

 

Крім того, окупаційна влада так званих ЛДНР попросила Тоні Фріша відвідати ув’язнених, яких утримуюють в Україні, і передала йому список цих осіб.

Нагадаємо, за даними СБУ, зараз в полоні бойовиків знаходяться 29 українців. Українська сторона закликає провести обмін полоненими, але сепаратисти відмовляються. Останній обмін полоненими провели 27 грудня 2017 року.

Зазначимо, 10 вересня 2018 року окупаційна влада дозволила поспілкуватися Тоні Фрішу із 6 українськими полоненими в “ДНР”. Зустріч проходила тет-а-тет і був перший подібний дозвіл з боку бойовиків. Із переліку тих, з ким зустрівся спостерігач, відомо ім’я тільки ув’язненого Станіслава Асєєва.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: