Підтверджені випадки COVID-19 на 05.07.2020:

48 500

В Україні
(1249 померли, 21376 одужали)

680

На підконтрольній Донеччині
(10 померли, 238 одужали)

1242

На непідконтрольній Донеччині
(76 померли, 547 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

Очільник Бахмутської поліції в Донецькій області став отримувати більше, ніж в Києві


image
Фото: з відкритих джерел

Скандальний поліцейський, новий голова Бахмутської поліції Леонід Курята, наразі перебуває в Авдіївці, де тимчасово працює. Вільне радіо продовжує дізнаватися більше про головного поліцейського Бахмута в очікуванні його на робочому місці.

 

Середньомісячну зарплату правоохоронця Вільному радіо повідомили у відповідь на інформаційний запит в Головному управлінні Національної поліції в Донецькій області.

Так, середньомісячний розмір заробітної плати Леоніда Куряти з листопада по грудень 2018 року склав 17 тисяч гривень. Їх він отримав за роботу в Авдіївці. Це вже із із можливими преміями та надбавками. Як очільнику Бахмутської поліції Куряті зараз не платять.

“Відповідно до “Порядку” та умов виплати грошового забезпечення поліцейським Національної поліції та курсантам вищих навчальних закладів МВС із специфічними умовами навчання”, на час тимчасового виконання обов’язків начальника сектору кримінальної поліції Авдіївського ВП Покровського ВП ГУНП в Донецькій області полковником поліції Курятою Л.Л. йому виплачується посадовий оклад за штатною посадою”, — йдеться у відповіді на інформаційний запит.

Зазначимо, що перед звільненням з посади начальника управління карного розшуку, Леонід Леонідович подав декларацію. За офіційними даними, у січні 2017 року він отримав останні 8596 грн зарплати від МВС на посаді. До цього, за 2016 рік Курята звітував про середньомісячний дохід трохи більше 12 тис грн.  

Нагадаємо, раніше ми писали, що скандальний Леонід Курята призначений головою Бахмутської поліції ще в листопаді, але на роботі він жодного разу не з’явився. В цей час він працює в Авдіївському відділенні поліції начальником кримінального сектору.

Чинний голова Бахмутської поліції з’явиться на роботі не раніше ніж з середини березня 2019 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: