Очільника для ВЦА Волновахи ще не обрали, але це буде військовий, — Куць


image
Фото: Волноваха.City

Губернатор Донецької області розповів, що створення Військово-цивільної адміністрації необхідно там, де влада зовсім не працює, а Волноваська міська рада навіть не прийняла бюджет на 2019 рік. Про це він розповів Вільному радіо під час візиту в Бахмут.

 

За словами очільника області, кандидата на посаду голови ВЦА розглядають навіть з числа місцевих, але обов’язково, щоб це був військовий.

“Військово-цивільна адміністрація вже створена Указом Президента. Чому створена? Одна з причин, про яку ми вже давно говорили — це не працююча міська рада. Вона не працювала вже більше трьох місяців, не приймала важливих рішень”, — розповів Вільному радіо очільник Донецької області Олександр Куць.

Один з доводів Куця: депутати не ухвалили бюджет на 2019 рік.

“Військово-цивільна адміністрація утворена без бюджету. Тобто міська рада не змогла навіть зібратись, для того щоб прийняти міський бюджет. Саме тому було прийнято рішення про створення військово-цивільної адміністрації”, — додав Куць.

Нагадаємо, 17 січня на сайті президента України вийшов Указ про створення військово-цивільної адміністрації у місті Волноваха. На наступний день після оприлюднення Указу, на сайті Волноваської міської ради з’явилось повідомлення, що усі подані заяви від громадян не розглядатимуться через створення ВЦА.

“Повідомляємо, що усі звернення, листи та клопотання, по яким не були прийняті відповідні рішення міської ради або виконавчого комітету міської ради, залишаються без розгляду до відновлення повноважень вказаних органів”, — йдеться в повідомленні.

Очільник області зазначив, що в разі неякісної роботи місцевих влад, місто буде вимушено перейти до ВЦА.

“Там, де не будуть справлятись з своїми обов’язками органи місцевого самоврядування, місцеві ради, звичайно будемо наполягати на створення ВЦА, які є ефективним органом правління. Це вже доведено”, — пояснив Куць.

Нагадаємо, у Волновасі створили військово-цивільну адміністрацію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: