Очільники т.з.”ДНР” встановили собі межі за картою 2014 року. Туди включили всю Донеччину (ВІДЕО)

Анна Сердюк
2019-11-29 17:47

image
Фото з відкритих джерел

29 листопада самоназваний “Народний совєт ДНР” проголосував за так званий “Закон про державний кордон ДНР”. Туди бойовики включили всю Донецьку область від кордону з Росією до Краматорська і далі.   

 

За таке рішення одностайно проголосували на засіданні так званого Народного совєта ДНР. 

“Реалізація закону не потребує додаткового фінансування з республіканського бюджету Донецької народної республіки. Оскільки служба прикордонної охорони міністерства державної безпеки уже давно та на постійній основі здійснює охорону та захист наших кордонів. Прийняття закону законодавчо встановить державний кордон Донецької народної республіки, а також визначить порядок та умови його охорони і захисту”, — презентував проєкт самоназваний депутат Віталій Кравець. 

Як зараз так звані сили самоназваної ДНР охороняють уявний кордон біля Краматорська або ще якогось іншого звільненого від окупантів міста — чоловік не уточнив. 

Вже після засідання ЗМІ бойовиків цей самий закон прокоментував “голова Народного совєта ДНР” Володимир Бідевка.

“В цьому законі не забуті ті люди, які проживають на території тимчасово підконтрольній Україні і ми пам’ятаємо, що в травні 2014 року вони разом з нами ходили голосувати на референдумі. Тому кордон визначений по території Донецької області. Саме Донецької області, яка була на період 2014 року. Даний законопроєкт також передбачає, що до тих пір поки не врегульована суперечка між державою Україна та Донецькою народною республікою, кордон буде (відповідно до статті 40 цього закону) проходити по лінії зіткнення”, – заявив для російських та підконтрольних бойовикам ЗМІ Бідевка.

Бойовики визначили межі так званої “ДНР” та вписали туди всю Донеччину

https://youtu.be/OxlTCkYpkuQ

Станом на 29 листопада карта лінії зіткнення виглядає так.

карта оос 29 листопада 2019

Реакції з боку українських високопосадовців на таке рішення бойовиків ще не було. 

Зазначимо, Мінськими угодами такий сценарій не передбачено. В рамках Тристоронньої контактної групи сторони домовились про розведення військ на 3 ділянках фронту. В Донецькій області вона 1 — в районі населеного пункту Богданівка зі сторони, підконтрольної українському уряду та Петрівського, яке контролюють бойовики. Там війська розвели на 2 км. 

Не передбачає контролю від бойовиків на Донеччині і формула Штайнмайєра

Нагадаємо, 9 грудня запланована зустріч “нормандської четвірки”, де будуть вирішуватись наступні кроки по відновленню миру на сході України. Після повернення президент Володимир Зеленський разом з представниками уряду має представити “Закон про особливий статус Донбасу”. 

 

Читайте також: 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: