Очима військових ЗСУ та бойовиків: в Україні вийшла нова книга про війну на Донбасі


image
Фото: з відкритих джерел

Кореспондент міжнародного видання The Associated Press Мстислав Чернов написав книгу “Часи сновидінь”. В ній описуються конфлікти по всьому світу, включаючи російсько-українську війну. Книгу вже можна придбати онлайн.

 

Читач поглибиться в чотири сюжетні лінії, які поєднані між собою. У кількох героїв роману схожа доля: вони відчувають самотність та шукають сенс життя в реаліях глобальної політичної кризи. Автор Мстислав Чернов зібрав всі події, які бачив на власні очі в одну книгу “Часи сновидінь”.

“Часи сновидінь” — це дебютний психологічний роман Мстислава Чернова, кореспондента The Associated Press, який працював у зонах конфліктів в Україні, Сирії, Іраку, секторі Газа. На читача чекають Слов’янськ, що захлинається в крові, італійська Катанія, охоплена жорстокими антиміграційними протестами, історія вбивства, кохання й ненависті в затишній квартирі Харкова, буддійські монастирі, Гімалайські вершини та безкінечні ландшафти сновидінь”, — розповіла Вільному радіо PR-менеджерка автора Тетяна Реуцька. 

Події на Донбасі читачу покажуть з боку українських військових та бойовиків. 

Для довідки:
Мстислав Чернов працює кореспондентом у міжнародному виданні The Associated Press.

Очима військових ЗСУ та бойовиків: в Україні вийшла нова книга про війну на Донбасі

Він почав міжнародну кар’єру ще з протестів у Стамбулі та після цього фіксував події Революції Гідності, анексії Криму, військового конфлікту на Донбасі, катастрофи літака МН-17, події в Сирії та Іраку, а також конфлікти і протести в різних країнах світу.

Роман став першою книгою, яка вийшла в київському видавництві “Саміт-книга” у 2020 році, й доступна у книжкових крамницях”, — зазначила Тетяна Реуцька. 

Книгу вже можна придбати в інтернет-магазині за посиланням. Вартість книги — 250 гривень.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: